معرفی وکیل در اصفهان + لیست دفاتر وکالت اصفهان ( اسم + آدرس +شماره تماس )

دکتر فتاحی

وکیل پایه یک دادگستری

5/5

وکیل مجرب ملکی ، کیفری ، اداره کار

مهدی رضوانی

وکیل پایه یک دادگستری

5/5

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مهدی رضوانی

وکیل پایه یک دادگستری

5/5

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جهت ثبت اطلاعات وکیل های اصفهان در این وب سایت با ما تماس بگیرید       09132065286

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 19 پاسخگوی شما هستیم

پیچیدگی پرونده های قضایی در حال افزایش یافته است و در بسیاری از موارد، موضوعات بسیار تخصصی است. اگر وکلا در این امور تخصص و تجربه کافی نداشته باشند، نمی توانند به خوبی از حقوق موکل خود دفاع کند. که باعث عواقب جبران ناپذیر برای شما خواهد شد. پس باید در انتخاب وکیل مناسب در لیست وکلا دقت کرد. 

لیست انواع وکیل با حیطه های تخصصی

وکالت در لغت به معنای تسلیم یا تفویض است. وکالت قراردادی است که در آن یکی از طرفین، طرف دیگر را به عنوان نایب خود برای انجام برخی امور تعیین می کند. در دادسراها و محاکم، تعقیب دعوی و دفاع توسط خود شخص یا وکیل و از طرف موکل انجام می شود. انتخاب نوع وکیل مناسب از لیست انواع وکلا در درجه اول حائز اهمیت می باشد. وکیل پایه یک و پایه دو: از مهم ترین نوع وکالت در لیست انواع وکیل ها اصفهان می باشد. هر دو حق دارند بدون محدودیت در کلیه دادگاه های حقوقی کار کنند. اما وکیل پایه اول در کلیه دادگاه های حقوقی یا کیفری کل کشور بدون محدودیت کار می کند. اما وکیل پایه دوم فقط هنگام محاکمه ها حق شرکت دارد. وکالت اتفاقی: اگر کسی بخواهد به دادگاه شکایت کند، می تواند شخصاً یا از وکلا استفاده کند. از آنجایی که همه افراد امکان استفاده از وکالت را ندارند، قانون چیزی به نام وکالت اتفاقی را پیش بینی کرده است. بر اساس این قانون، شاکیان می توانند از افرادی که وکیل نیستند، اما اطلاعات حقوقی کافی دارند، استفاده کنند. بدین منظور کانون های وکلای دادگستری کمیته ای به نام وکالت اتفاقی وجود دارد که افرادی که اطلاعات حقوقی کافی دارند برای دریافت مجوز اقدام می کنند و نمایندگی اقوام نزدیک خود را بر عهده می گیرند. اما برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و رسیدن به نتیجه مثبت بهتر است یک وکیل حاذق را از لیست انواع وکلا انتخاب نمائید. وکیل تعیینی: نوع وکلات دیگری که در لیست انواع وکلا اصفهان به آن خواهیم پرداخت وکالت تعیینی گفته می شود، که اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور رسیدگی و پیگیری و حضور در محاکم قضایی ودادگستری و دفاع از حقوق خود با حضور در موسسات حقوقی با امضای وکالت نامه ای امضا می کنند. وکالتنامه، اقدام در آن موضوع را به وکیل می دهند. وکالت معاوضتی: وکالت معاوضتی از دیگر وکالت های عبارتند از که وکالتی از طرف کانون وکلا در امور حقوقی طبق قانون و آیین‌ نامه‌های مربوط به وکلا ارجاع داده می شود. شرط اولیه و اولیه وکیل این است که وکیل دارای پروانه وکالت معتبر باشد. وکالت در ادارات: طبق قراردادی که با یک فرد منعقد می شود، وکیل اداری کارهای اداری خود را انجام می دهد. وکیل قضایی: وکیلی که دارای پروانه وکالت بوده و در نتیجه حق وکالت مردم در دادگاه ها و سایر مراجع قضایی را دارد. برای وکالت، فردی با مدرک حقوق باید در آزمون وکالت شرکت کرده و پروانه وکالت را اخذ کند. در لیست انواع وکلا وجود دارد.

ویژگی های وکیل مناسب از لیست وکلای اصفهان

از ویژگی هایی که یک وکیل را از لیست وکلا خوب متمایز می کند عبارتند از رازداری،  راستگویی، تخصص، حسن شهرت، ارتباطات موثر و قوی می باشد. که در ادامه به مشخصات وکلای شهر اصفهان می پردازیم که به شما کمک می کند از لیست وکیل ها در اصفهان انتخاب مناسبی داشته باشید.

قدرت بالای تحلیل و استدلال وکیل

یکی دیگر از ویژگی هایی که در انتخاب وکیل از بین لیست وکلا که باید به آن توجه داشت، قدرت بالای تحلیل و استدلال است. که در ارائه تحلیل مناسب که به حقیقت نزدیک تر است، را به موکل خود می گوید. چنین افرادی نه تنها وقت موکل را تلف نمی کنند. به عنوان یک وکیل مناسب از بین لیست وکلای که می تواند شرایط بحرانی را اداره کند شناخته می شود.

وکیل متخصص

از دیگر مواردی که در انتخاب وکیل از لیست وکلای به آن توجه ویژه داشت تخصص وکیل مورد نظر می باشد. وکیل متخصص در زمینه حقوقی خاص مانند خانواده، اموال، کیفری و… تخصص لازم را کسب کرده اند. کسب تخصص در هر یک از رشته های حقوقی مستلزم تحصیلات، مطالعات زیاد و تجربه می باشد. همچنین وکیل متخصص نسبت به کلیه قوانین و مقررات جدید آگاه است. و همواره اطلاعات و دانش خود را به روز می کنند، تا در همه شرایط با تشخیص صحیح نظریه مناسب را ارائه دهد. که بتواند با شواهد و دلایل کافی پرونده قاضی را قانع کند.

در دسترس بودن

وکیل مناسبی که از لیست وکلا انتخاب می کنید باید در دسترس باشد. همچنین بتواند برای جلب اعتماد موکل شماره تلفن و آدرس سایت، خود را در اختیار موکل قرار دهد. او با این کار نشان می دهد که به تخصص خود اعتماد دارد و از رقبای خود هراسی ندارد. شما می توانید به شماره تماس و آدرس دفاتر وکالت در اصفهان در دسترسی داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های که باید در انتخاب وکیل از بین لیست وکلا اصفهان به آن توجه داشت، مشارکت دادن او در مراحل رسیدگی و دادرسی خواهد بود. وکیل خود به جمع آوری اسناد و مدارک میپردازد. آن ها را دسته بندی شده و به صورت منظم و مرتب به رشته تحریر در می آورد.